משלוחים ב30 ש"ח

באזורי החלוקה

הזמנות למשלוחים

בוואטסאפ 0545470267

ברוכים הבאים

לאתרנו החדש

האתר בהרצה, מוצרים

נוספים יעלו בקרוב

ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר


כדים פלסטיק ברזילאי

הוספתם של כדים לגינה שלכם תהווה את התוספת המושלמת אשר תעניק את המראה המהודר והמרשים ביותר לגינה שלכם. משתלת תגל הארץ תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע ביצירתה של הגינה המיוחדת ביותר אשר עונה בצורה מדויקת לכל הצרכים וההעדפות שלכם. המשתלה הוותיקה פועלת משנת 2012 ומעניקה את שירותיה בעבור כל המעוניין לשדרג את הגינה שלו או להוסיף אליה את האלמנטים המיוחדים מכל.

כדים לגינה – הנגיעה העיצובית המושלמת לכל גינה

על מנת לשדרג את מראה הגינה שלכם, אין סיבה ללכת רחוק ולנסות להפוך עולמות. תוספת של כדים לגינה תאפשר את יצירתה של הפינה המושלמת בגינתכם בה ניתן יהיה לשבת בניתוחה וליהנות מהנוף המרהיב אשר משתקף אל מול עיניכם. אך חשוב לזכור כי הוספתו של הכד הנכון לגינה שלכם צריכה להתבצע בצורה הנכונה על מנת שלשמור על עיצוב מיוחד והמרשים מבלי להעמיס עליו יתר על המידה.

 • שומרים על אחידות – במידה ואתם מעוניינים לשלב מספר כדים בגינה שלכם, וודאו כי אתם בוחרים בכדים אשר בעלי סגנון עיצוב וחומרים דומים. כך ניתן יהיה לשמור על אחידות בעיצוב וליצור את האווירה המבוקשת עליכם.
 • עיצוב מבוקש – חשוב להבין כי כדים לגינה ניתן יהיה למצוא בסגנונות עיצוב שונים ומגוונים. זאת גם במרקמים חלקים ומבריקים, מעוטרים או מחוספסים. בחרו את הסגנון המועדף עליכם על מנת ליצור את הפינה המושלמת.
 • התאמה לצמחים – במידה ואתם מעוניינים כי הכדים ישמשו גם במקום בו ניתן יהיה לשתול צמחייה נוספת ולא רק לשם נוי, הרי שיהיה עליכם להתייעץ עם משתלה מקצועית אשר תוכל לכוון אתכם אל עבר הכדים אשר יתאימו לסוג הצמחייה אותה אתם מעוניינים לשתול בתוך הכד.

מעניקים לפרחים את כבודם הראוי

על מנת להקים את הגינה המושלמת בעבור הטעם האישי, הצרכים ושגרת התחזוקה שלכם, ניתן יהיה לפנות אל משתלת תגל הארץ. המשתלה הוותיקה תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירת הצמחייה המתאימה לכם והמיקום האידיאלי עבורה בגינה שלכם. לצד הצמחייה, נוכל לסייע בהתאמה של כדים ואדניות, ריהוט גן וציוד גינה ואף הקמה של ברכות נוי.

עציץ עגול נמוך ורחב קטן

גודל: 31X31X23 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ עגול נמוך ורחב בינוני

גודל: 42X42X30 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

קערת פיבר

גודל: 55X55X39 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ קוני גבוה גדול

גודל: 43X43X90 עציצים גבוהים וחזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ קוני גבוה קטן

גודל: 32X32X65 עציצים גבוהים וחזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ חבית פיבר

גודל הגדול: 48X48X63 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ חבית בינוני

גודל: 35X35X45 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ דמוי חבית קטן

גודל: 26X26X33 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ ריבוע טרפז גדול

גודל: 52X52X50 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ ריבוע טרפז בינוני

גודל: 45X45X43 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ ריבוע טרפז קטן

גודל: 38X38X38 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ ביצה גדול

גודל: 54X54X55 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ ביצה קטן

גודל: 28X28X30 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

עציץ ביצה בינוני

גודל: 40X40X41 עציצים חזקים מאוד. עמידים בשמש ובמים. ניתן לעשות בהם ניקוז הידרופוני. מגיעים בשלל צבעים וגדלים ודגמים. יתרונות מוצרי הפיבר הם בקלות נשיאה שלהם, ובמראה האלגנטי היפה שלהם.
המשך קריאה

איך בוחרים כדים לגינה מחיר משתלם?

במידה וגם אתם מחפשים כדים לגינה מחיר יהיה ללא ספק אחד הגורמים אשר ישפיע על ההחלטה שלכם. המחיר אמנם הינו בעל משמעות רבה, אך חשוב יהיה לזכור כי קיימים קריטריונים נוספים לבחירת הכדים הנכונים לכם.

 • גודל הכדים.
 • עיצוב ומראה הכדים, לרבות הטקסטורה והצבע שלהם.
 • החומרים האיכותיים מהם הכדים עשויים.
 • היכולת של הכדים לעמוד גם בפני תנאי מזג אוויר משתנים, לרבות לחות, חום וקור.
 • ועוד...

חשוב לציין כי הגורמים הללו והשילוב ביניהם יהיה בעל השפעה רבה גם על מחירם של הכדים. על מנת להתאים את הכדים האיכותיים ביותר במחירים הנוחים ביותר לצרכים ולהעדפות העיצוביות שלכם, הרי  שמומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של משתלה מקצועית ואמינה שתעניק לכם את השירות האישי לו אתם זקוקים.

כדים מיוחדים לגינה ולבית

התאמת הכדים לצמחים והנחתם במיקום הנכון בין אם בבית או בגינה, דורשת מחשבה עמוקה ויסודית. במידה ואתם עדיין מתלבטים בנוגע לכדים העדיפים לכם, הרי שפניה אל משתלת תגל הארץ תעניק לכם את האפשרות להתייעץ עם אנשי המקצוע המיומנים בתחום ולהיעזר בניסיון העשיר שלהם על מנת לאתר את הכדים הנכונים לכם ביותר. צוות המשתלה חרט על דגלו את מחויבותו לכל לקוח ולקוח, בין אם פרטי, עסקי או מוסדי, ויעשה את כל הניתן על מנת לספק את השירות שיענה על כל צורך שלכם.

כדים מיוחדים לגינה

הגינה שלכם לא מספיק מושקעת? רוצים להוסיף לעצמכם עוד ירוק במרחב החיצוני שלכם? הוספת כדים בגינה עם צמחייה שופעת ופורחת תעשה את העבודה!

מתי מוסיפים כדים מיוחדים לגינה?

למה לעשות זאת? ומתי עושים אם כן?

בדרך כלל, אנשים רוצים בגינה שלהם פריחה שופעת, ירוק מלבלב, וצמחים יפים גדולים ומאושרים. לא תמיד הגינה שלנו היא כמו שרצינו בהתחלה. זה יוצא כך מכיוון שאילוצי הבחירה הראשונים לגינה סותרים את החידוש שרוצים כרגע. למשל שתילות עצים בגינה מלפני 10 שנים יצרו צל מוחלט על כל הגינה ומתוך כך הדשא לא גדל וצומח, הצמחים שהיו רגילים לשמש כבר לא כמו שהיו בתחילה, נשירת עלים מהעצים הגורמת לשינוי בטיב הקרקע, ועוד בעיות של שתילות בקרקע בגלל שורשי העצים וכו'.

הפתרון לכך, זה פשוט להכניס לגינה בטוב טעם עם עזרה של מומחים, כדים מיוחדים המלאים בצמחים המיועדים למקום המיועד. מה עוד שהכדים עצמם מאוד יפים ומשתלבים עם אופי הגינה. ניתן לשלב בתוך הכדים צמחים עשבוניים שיתנו מראה טרופי וירוק כל השנה. איתם ביחד נשתול פרחים רב שנתיים שייתנו צבע בוהק ונקודות צבע גדולות בגינה.

מבחר ענק של כדים מיוחדים לגינה

כדים מיוחדים מגיעים בשלל צורות, צבעים, גדלים וטקסטורות שונים. כדים מפיבר, טרקוטה, פלסטיק, וחרס יתנו לגינה שלכם הקפצה למעלה.

בין כל סוגי הכדים יש לכל אחד את היתרונות שלו וגם להפך את החסרון. בכל מצב ניתן לבחור לפי ראות עיניכם והיופי המשתלב בגינה.

כדים מיוחדים לגינה במשתלת תגל הארץ

כדים לגינה מוסיפים יופי לגינה, פותרים בעיות שתילה כאלו ואחרות, ניתן לבחור לפי מה שמתחבר אלינו את מה שאנו אוהבים, ופשוט לשדרג את הגינה עם עוד כמה אלמנטים יפים שישפרו את מראה הגינה.

אצלנו במשתלת תגל הארץ תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה נכונה איזה כדים לבחור, מה לשתול בהם בכל אחת מעונות השנה, במה לדשן ולטפח את הגינה ועוד.

משתלת תגל הארץ הינה משתלה שומרת שבת ושמיטה, ומגדלת ומשווקת צמחים וכדים באיזור המרכז בארץ לשלל לקוחות מחברות הייטק, משרדי מכירות, חנויות, לקוחות פרטיים ועוד.

נשמח לראותכם במשתלה שלנו. תומר.

כדים גדולים לגינה

אין ספק כי הוספתם של כדים גדולים לגינה תאפשר לכם לשדרג את המראה שלה בצורה המרשימה והנוחה ביותר. כיום אתם יכולים ליהנות ממגוון רחב של עיצובים מרשימים של כדים, מרקמים מיוחדים וצבעים שיאפשרו לכם להוסיף חידוש, עניין ויופי רב לכל גינה בה יוצבו. משתלת תגל הארץ מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של כדים גדולים לגינה בעיצובים עוצרי נשימה אשר יתאימו לכל סוג של צמחייה ולכל מקום בו תבחרו להציב אותם.

עיצוב גינה מושלם במינימום מאמץ

על מנת לשדרג את העיצוב של הגינה שלכם אתם לא חייבים להתחיל לשנות באופן מוחלט את כל המראה שלה. הוספתם של כדים גדולים לגינה תאפשר לכם להוסיף את האמירה המדויקת והמרשימה ביותר. הכדים יהיו אלו אשר יקבעו את הטון העיצובי במקום וחשוב להבין כי ניתן יהיה להציב אותם בכל מקום. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להשלים את המשימה בעיצוב גינה מדויק ומרשים בקלות רבה:

 • הצבתם של כדים גדולים תתאים הן לגינה שלכם והן לכניסת הבית בחזית. כד מכל צד ייצור מראה מרשים ויכוון את באי המקום לאן שתרצו.
 • בגינה רצוי יהיה לשלב כדים אשר בעלי סגנונות דומים בצבעים ובחומרים, זאת על מנת ליצור אחידות מרשימה בעיצוב של המקום.
 • חשוב לציין כי ניתן יהיה להניח את הכדים המיוחדים הללו גם על אזורים מרוצפים או מחופים בהם לא ניתן היה אחר ליהנות מנוכחותם של צמחים מסוגים שונים.

מבחר עצום של כדים לגינה מרשימים ועמידים

משתלת תגל הארץ מעניקה לכם את ההזדמנות במציאת כל מה שאתם צריכים בעבור הגינה שלכם והצמחים אותם אתם מעוניינים להציב בה. המשתלה מקפידה על הענקת השירות המקצועי ביותר לצד אספקתם של הצמחים הרעננים והמרשימים והכדים העמידים אשר מעוצבים בצורה שתשדרג כל מקום בו יוצבו. לביצוע הזמנות וקבלת מענה מדויק בעבור כל שאלה או בקשה, צרו קשר עם המשתלה כבר היום באתר או במספר הטלפון 054-5470267

כדים גדולים לגינה מחירים

אין ספק כי בשעה שאתם מחפשים אחר כדים גדולים לגינה מחירים יהיו חלק בלתי נפרד מהקריטריונים אשר בהם יהיה עליכם להתחשב. זכרו כי על הכלים להיות לא רק בעלי עיצוב מרשים, אלא עליהם להיות גם מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר אשר תבטיח את מקום הישיבה המוצלח ביותר בעבור כל סוג של צמחייה שתבחרו להציב בהם. משתלת תגל הארץ שמחה לסייע לכם בבחירתם של הכדים הנכונים לכם, זאת הודות לניסיון העשיר של הצוות המקצועי שלה והרצון שלה לאפשר לכל לקוח למצוא את מבוקשו.

כדים גדולים לגינה מחירים ומה משפיע עליהם

אנשים רבים מחפשים אחר התוספת המושלמת לגינה שלכם אך עדיין רוצים להשלים את המשימה הזו מבלי שיאלצו לקרוע את הכיס ולשלם על כך ביוקר. הרי כל צמח חייב שיהיה לו מקום מחיה בו יוכל להתקיים, לצמוח ולשגשג. כך שבין אם אתם מעוניינים להציב את הצמחים בכד בגינה או בכדים מרשימים ועמידים במשרד, בבית המלון שלכם או בכל מקום אחר, הרי יהיה עליכם להיות בטוחים כי אתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר בעבור הצרכים האינדיבידואליים שלכם.

זכרו כי בשעה שאתם מבקשים למצוא כדים גדולים לגינה מחירים עשויים להשתנות לאור התכונות השונות שהכדים מציעים לכם. בין אם מדובר בגודל הכדים, הרכב החומרים מהם מיוצרים, העמידות שלהם בפני תנאי מזג האוויר והעיצוב הייחודי אשר יכול להשלים את המראה של כל פינת חמד בה יוצבו הכדים המרשימים הללו.

לגינה, למשרד ולבית – הכירו את הכדים שישדרגו כל פינה

משתלת תגל הארץ מעמידה לרשות כל לקוחותיה את הכדים המעוצבים והמרשימים ביותר. כך שבין אם אתם מעוניינים להציבם בגינה שלכם, לצד הבריכה, במשרד או בכניסה לבית הספר, הרי שכאן ניתן יהיה ליהנות ממגוון עשיר ומעניין של כדים במרקמים, צבעים וגדלים שונים אשר עשויים מן החומרים האיכותיים ביותר. הצוות המקצועי של חברתנו יסייע לכם בכל שלב ויכוון אתכם אל עבר הפריטים והצמחים אשר יענו על כל צורך שלכם.
WhatsApp chat