ישמחו השמיים ותגל הארץ

תהילים פרק צו' פסוק י'א

פיתוח והקמת גינות

ראשי » פיתוח והקמת גינות

אם אתה כאן כנראה שאתה מתעניין בעיצוב גינה.
בא לך לשתות את הקפה של הבוקר על שולחן פינתי באווירה של גינה יוקרתית עם חיבור לטבע אז אנחנו מניחים שנמאס לך לראות את הקיר של השכן, את הפיח ובכללי אתה רוצה לראות ירוק דרך הבית.
במידה וזה מתאים לך, אפשר לשבת על קפה ולראות בדיוק מהם הצרכים שלך ולהתאים עבורך את הגינה שאתה רוצה בדיוק לפי הטעם שלך.

בוא נעשה את זה פשוט.
השלך את המגרפה, השלך את המעדר, אנחנו נמצא לך פתרונות יצירתיים חבר, עיצוב התאמה וגם חיסכון, עם שירות שהלקוח כמובן במקום הראשון.
אנו נרכיב לך בחצר גן עדן פרטי וירוק, שיגרום לך כל בוקר לחייך ולצחוק.

אז זה עובד?

אתה מתקשר אלינו, מיד עונה לך נציג שירות וקובע איתך מועד הגעה, אנו מגיעים עד אלייך, בוחנים את הגינה ומבררים איתך בדיוק מה חשוב לך.
בנוסף לזה תקבל יעוץ מקצועי ובהמשך גם הדמיה של פיתוח גינה של לפני ואחרי וברגע שאתה מרוצה מההדמיה ומאשר את הצעת המחיר, אנו מרכיבים ומעצבים לך את הגינה.
לאחר מכן אתה קם בבוקר נהנה מהגינה החדשה והמפוארת שלך, ואנחנו עדיין כאן בשבילך.

לא רק משתלה

משתלת תגל הארץ הינה רק משתלה! עשו לנו גינה מדהימה פשוט הילדים ואני ובעלי פשוט מרוצים סוף סוף אפשר לצאת לגינה מהממת! מחכים כבר לחודשי הקיץ.

יפה נחמיאס

גינה לגן ילדים

לאחר התלבטויות שונות החלטנו לעשות שינוי בגינה של הגן שלנו ברחובות ביצענו סקר שוק ולאחר קבלת הדמיה מתגל הארץ התחלנו בעבודה וכרגע? אנחנו כבר מאחור עם גינה פשוט מהמממת!
תודה!

אסתר מלכה

עיצוב גינה במשרד!

לאחר רכישת משרד באזור המרכז עם גינה הייתי צריך לעשות איזה שהוא שינוי ולגרום לגינה להראות בצורה הכי טובה שניתן לאחר חיפושים קיבלתי מספר המלצות על משתלת תגל הארץ בכפר סבא.. לאחר פניה התיעצות והדמייה פשוט יצאנו לדרך! ממליץ מכל הלב!

יוסי בננו
פרסם את הביקורת שלך
התקשרו אלינו