ישמחו השמיים ותגל הארץ

תהילים פרק צו' פסוק י'א

עציצים מעוצבים לאירועים

ראשי » עציצים מעוצבים לאירועים

מתכננים אירוע ומתלבטים בנוגע למתנות לאורחים? משתלת תגל הארץ מעמידה לבחירתם מגוון של עציצים לאירועים אשר יעלו חיוך על פניו של כל אורח. המשתלה הוקמה על ידי תומר אהרוניאן והחלה את דרכה בשנת 2012 בתור משתלה קטנה לצמחים ופרחי גינה. כיום היא הפכה למשתלה אקולוגית וירוקה יותר אשר מקפידה לשמור על תו איכות מחמיד במיוחד. המשתלה שומרת שבת ושנת שמיטה כהלכתה.

כך נבחר עציצים מעוצבים לאירועים

אחת המתנות הקלאסיות ביותר אשר תוכלו להעניק לאורחים שלכם באירוע הבא תהיה ללא ספק עציצים לאירוע. שתיל אישי קטן ופורח יהיה המתנה מלאת החיים והמרשימה ביותר אשר כל אחד ישמח לקבל, לקחת אל ביתו ולטפח אותו. התגובות הנלהבות של האורחים שלכם למראה העציצים יהיו אלו אשר ישמש בתור סימן לאישור המתנה והערכת האורחים. קיימים סוגים שונים של עציצים לאירועים, אך על מנת לעשות את הבחירה הנכונה בהם, מומלץ להתייחס לנקודות הבאות:

  • תאריך האירוע – צמחים שונים פורחים בעונות השנה השונות, כך בשעה שאתם מארגנים חתונה חורף, רצוי לבחור בצמחייה אשר פורחת באותה העונה, כך שהעציץ המיועד למתנה יהיה בעל המראה המרהיב ביותר.
  • אופי האירוע – התאמה של העציצים ותכולתם לאופי האירוע הינה חשובה מפני שהם יהיו אלו אשר משלימים את הקו העיצובי אותו קבעתם בצורה המושלמת. לחתונה כפרית יתאימו במיוחד עציצים של צמחי תבלין ואילו לחתונה מתוקתקת יתאימו צמחים בעלי קווי מתאר נקיים ומסודרים יותר.
  • צבע – התאמה של צבע העציצים ותכולתם הססגונית תשלים את המראה הכללי של האירוע בצורה המיוחדת ביותר. כך שכל אורח יזכה לקבל עציץ מרשים ומלא חיים אשר יזכיר לו את האירוע שלכם למשך תקופה ארוכה.

המתנה המושלמת לכל אירוע

אין ספק כי הענקת מתנות לאורחינו במהלך האירועים השונים הינה מסורת מיוחדת ואהובה במיוחד. כעת בעזרתה של משתלת תגל הארץ תוכלו להעניק בעבור כל אותם אנשים אהובים שהגיעו לחגוג בשמחתכם את המתנה האידיאלית. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירת העציצים והצמחים המתאימים ביותר בעבור האירוע שלכם.

עציצים מעוצבים לאירועים
התקשרו אלינו