ישמחו השמיים ותגל הארץ

תהילים פרק צו' פסוק י'א

סחלבים למכירה

ראשי » סחלבים למכירה
אם חיפשתם סחלבים למכירה, הגעתם למקום הנכון! משתלת סחלבים במרכז תגל הארץ משווקת ומביאה לכם את מיטב הסחלבים מהארץ ומהולנד.
 
הסחלב נחשב בתור אחד הפרחים העדינים והמיוחדים ביותר בנמצא. צמחים ייחודיים אלו מוסיפים פאר רב לכל שולחן חג ולכל פינה בה יוצבו. לאור העובדה כי הם צמחים אשר זקוקים לצל ורמת לחות גבוהה, הם הופכים להיות למתאימים במיוחד בעבור גידולם בתוך הבית. פריחתו תתרחש במשך מספר חודשים בכל שנה וטיפוח נכון של הצמח יבטיח כי הוא ימשיך לפרוח גם בעונה הבאה. 

איך יודעים איזה סחלבים למכירה טובים עבורנו?

סחלבים הם צמחים אפיפייטים שלא דורשים הרבה טיפול. למעשה אפשר להשקות אותם פעם בשבוע עד עשרה ימים ואפילו יותר. תלוי בתנאי הלחות באזור הסחלב.
 
צריך לדעת כשקונים סחלב שיהיו לצמח עצמו עלים ירוקים כהים, עמודי פריחה עם פרחים שלא כולם פתוחים, וכמובן כלי שתילה שקוף על מנת שדורשים הצמח יראו אור. צמח הסחלב הוא חי על לחות ולכן לא צריך להשקותו הרבה אלא לתת לו תחושת לחות בתוך תערובת השתילה שלו בכלי.
עוד כמה טיפים להצלחה עם סחלבים:
למקם במקום מואר היטב אך לא מול שמש ישירה.
להשקות במים עם דשן סחלבים ייעודי.
המים האידיאלים להשקיית סחלבים הם מי גשמים אם כי גם מי מזגנים יכולים להוות תחליף טוב או מים מזוקקים.
מומלץ לפני החזרת הסחלב למקומו לתת לשאריות המים לרדת מהתערובת לגמרי.
לרסס פעם ביומיים שלושה מים בשפריצר על העלים.
לגזום את עמוד הפריחה לאחר סיום נשירת הפרחים.

איפה מוצאים סחלבים למכירה?

אצלנו במשתלת תגל הארץ משתלה בשרון תוכלו למצוא את מגוון הסחלבים הנמכרים בארץ ובעולם היישר מהמגדלים המובחרים בארץ וגם מייבוא סחלבים מהולנד.
מבחר הסחלבים למכירה החל מסחלב פלנופסיס, סחלב דנדרוביום, סחלב אונצידיום, ועוד מגוון רב של סחלבים.
 
אתם יכולים ליצור עמנו קשר ולהתקשר למשתלת תגל הארץ משתלה בכפר סבא ולרכוש את כל מה שצריך סביב סחלבים למכירה. דשן סחלבים, תערובת סחלבים, כלים לסחלבים ועוד.
 
נשמח לשרתכם באהבה.
 
שלכם תומר
סחלבים למכירה - משתלת תגל הארץ
התקשרו אלינו