ישמחו השמיים ותגל הארץ

תהילים פרק צו' פסוק י'א

משתלה מקצועית בכפר סבא הירוקה

ראשי » משתלה מקצועית בכפר סבא הירוקה

תגל הארץ הינה משתלה בכפר סבא הירוקה אשר שמה לה לדגש את שילוב כל פתרונות הדרושים בתחום הגינון תחת קורת גג אחת. המשתלה הינה בעלת ניסיון של שנים בתחום ומקפידה על הענקת השירות האדיב, האמין והמקצועי ביותר. אם גם אתם חולמים מזה זמן רב אודות הקמתה של הגינה המושלמת, פנו אלינו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לעשות את בחירת הצמחים בצורה המתאימה ביותר לכם. מעבר לכך, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, לייעץ וללוות אתכם בכל צעד ושעל לאורכה של הדרך.

משתלה בכפר סבא הירוקה מגשימה חלומות צבעוניים

בעולם המתפתח של היום אנו יכולים לשים לב לעובדה כי אנשים רבים אמנם מוצאים את עצמם מתרחקים מן הטבע אך עדיין ממשיכים לחלום עליו בתור תוספת קבועה וצבעונית לחייהם. במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים אחר משתלה בכפר סבא הירוקה אשר תוכל להגשים את חלומכם הירוק והססגוני, וודאו כי המקום יוכל לספק בעבורכם את כלל הציוד לו תהיו זקוקים על מנת לטפח את גינתכם החדשה בצורה היעילה ביותר. בין מגוון המוצרים שמשתלות מקצועיות יוכלו להעמיד לבחירתכם ניתן למצוא גם:

  • צמחים
  • ריהוט גן וציוד גינה
  • דשא סינטטי
  • חומרי דישון והדברה
  • ברכות נוי
  • אדניות וכדים

תגל הארץ - המקום המושלם להתאהב בפריחה ובצבעים

משתלת תגל הארץ התחילה את פעילותה בשנת 2012 בתור משתלה קטנה לצמחים ופרחים לגינה. לאורך השנים המשתלה הפכה לאקולוגית וירוקה יותר וכיום מעניקה לכם את אפשרות הבחירה מתוך מגוון עצום של צמחים, פרחי גינה, צמחי תבלין ועוד. כל מה שאתם צריכים כדי להתאהב מחדש בטבע יהיה להתבונן בהיצע הצבעוני והעשיר של המשתלה שלנו, ומיד תוכלו לחזור ולחוש את החיבור לטבע ולאדמה. שטפו את עיניכם בססגוניות והיופי של הצמחים אשר יעלו ללא ספק חיוך עצום על פניכם ובחרו להוסיף את המועדפים עליכם אל ביתכם וגינתכם. 

משתלה מקצועית בכפר סבא הירוקה
התקשרו אלינו