ישמחו השמיים ותגל הארץ

תהילים פרק צו' פסוק י'א

משתלה באזור השרון

ראשי » משתלה באזור השרון

משתלת “תגל הארץ” הינה משתלה בשרון אשר הוקמה על ידי תומר אהרוניאן בשנת 2012 בתור משתלה קטנה לצמחים ופרחי גינה. במהלך השנים המשתלה הרחיבה באופן משמעותי את תחומי עיסוקה וכיום ניתן למצוא בה מגוון רחב של פתרונות בכל הקשור לטיפוח הגינה ולתחום הגננות. המשתלה כיום הינה משתלה יצרנית בעלת שטחי גידול של צמחים רב שנתיים ורקפות בעונה.

איך בוחרים משתלה באזור בשרון ?

על מנת למצוא משתלה בשרון אשר תוכל לספק בעבורנו את הצמחים החיוניים מכל יהיה עלינו לברור את המשתלות בצורה זהירה. על מנת להקל על תהליך הבחירה שלכם, איגדנו בעבורכם את הנקודות אשר דורשות התייחסות:

  • חווית הלקוח – משתלה מקצועית תוכל לאפשר חוויית רכישה מהנה ללקוח. זאת בזכות הסגר והניקיון במשתלה עצמה לצד היכולת שלה להמשיך וללמוד מתוך חוויות הלקוח את הדרכים להמשיך ולהשתפר.
  • איכות הצמחים – הצמחים אשר מוצעים לכם חייבים להיות באיכות הגבוהה ביותר. לעיתים אף תוכלו למצוא צמחים אשר מגיעים מבתי הגידול המובילים בעולם והמותגים המוכרים והאהובים ביותר.
  • מקצועיות המוכרים – בשורה התחתונה המשתלה חייבת להחזיק בצוות מקצועי אשר יוכל לספק את השירות האדיב ביותר בעבור לקוחותיו. מקצועיותם של המוכרים תופגן גם ביכולת שלהם להעניק את המידע הנחוץ ללקוחות בנוגע לצמחים השונים ודרך הטיפול הטובה ביותר בהם תחת התחשבות באזור הגיאוגרפי שבו אתם גרים, באפשרויות ההשקיה, בכמות האור והצל בגינה ועוד.

מקשטים את הבית

במידה ואתם מעוניינים להעניק לבית שלכם מראה רענן וחיוני, תוכלו לבחור בשירותיה של משתלת “תגל הארץ”. חברתנו תוכל להעמיד לבחירתכם פרחים עונתיים ורב שנתיים, שיחים, עצי פרי ונוי, תערובות שתילה איכותיות, דשא סינטטי של החברות המובילות, כדים ועציצים מכל החומרים ועד חיפויי שטח כגון חלוקי נחל, טוף, שבבי עץ וכדומה. הדבר יאפשר לכם לשדרג בקלות את המראה של הבית שלכם ואף של הגינה. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את כל הפרטים בנושא.

התקשרו אלינו